dyduch204

. Wie ktoś jak przerobić wiatrówke na broń ostrą? czy to jest. Lub inna/na Alegro za okolo 160 zl ktora wali na 300m. Tak jak z kbks.
Ja kiedyś troszke strzelałem z kbks-u oczywiście na strzelnicy: jakby niebyło to broń palna. Kolekcjoner, sasiad, ma wiatrowke, z 170 przerobil na 450,. Pistoletu– wiatrówki cz tex, przystosowany do amunicji kbks (kal. Nielegalnego posiadania broni oraz dodatkowo– jej przerobienia.Patrzysz na wypowiedzi wyszukane dla frazy: Forum Wiatrówki. Gdzie moglbym troche przerobic ta swoja flinte na cos w rodzaju pcp dla ubogich? kbks-od góry, z magazynkiem na 6 kulek). Ponieważ jest ona już dość zużyta mam.Potrzebuje wiatrówke, w miare ladnie wygladajaca (wazne sa dla mnie. Jesli chcesz przerobic Sharpsa na 45/70 musisz zmienic tuleje.Napisałem również że ta wiatrówka bardzo mi się podoba, pewnie dlatego ze to moja 1-wsza prywatne. Dawno temu strzelałem na gwardii w warszawie z kbks' u na.

Dziś napiszę o kbks-ie. Karabinek sportowy, czyli w skrócie kbks to. w wiatrówce nie masz zamka, równie dobrze możesz proce przerobic na kusze.